Queens Of The Stone Age ma kolejne kłopoty przez Josha Homme

/ 15 grudnia, 2017

Josh Homme podczas sobotniego koncertu Queens Of The Stone Age kopnął w głowę fotograf, robiącą pod sceną zdjęcia. Kobieta trafiła do ambulatorium.

Phil Collen wskazuje najlepszy album Def Leppard

Na oficjalnym profilu Twitter, Josh Homme przeprosił za swoje zachowanie:

Ostatniego wieczoru zatraciłem się w koncercie. Kopałem różne przedmioty na scenie i dzisiaj dowiedziałem się, że wśród nich znalazł się aparat trzymany przez fotograf, Chelesę Lauren. Nie zrobiłem tego celowo i jest mi przykro. Nigdy nie skrzywdziłbym celowo kogoś, kto pracuje lub uczestniczy w naszym koncercie i mam nadzieję, że Chelesa przyjmie moje szczere przeprosiny.

Mimo tych przeprosin, jak i kolejnych na Facebooku, grupa Queens Of The Stone Age nie wystąpiła w popularnym programie rozrywkowym „The Ellen Show”. Przedstawiciele programu nie skomentowali tej decyzji, jednak nie trudno się domyślić, że ma ona związek z zamieszaniem wokół osoby Josha.

Josh Homme przez swoje zachowanie ma też problemy z radiem BBC. W październiku artysta nagrał trzy odcinki programu dla dzieci „Bedtime Stories”, w którym czytał książki dla dzieci. Jeden z odcinków został już wyemitowany, jednak stacja BBC zapowiedziała, że zrezygnowała z emisji dwóch pozostałych.

Nie wyemitujemy nowych odcinków ani nie powtórzymy starego, dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona.

Grupa jednak nie rezygnuje z planów na przyszły rok. W styczniu 2018 roku ruszy amerykańska trasa koncertowa, a latem QOTSA dotrze do Europy, 19 czerwca występując na warszawskim Torwarze.

Formacja Queens of the Stone Age, w składzie Josh Homme (śpiew, gitara), Troy Van Leeuwen (gitara, klawisze), Michael Schuman (bas), Dean Fertita (gitara, klawisze) oraz Jon Theodore (perkusja), nie tak dawno powróciła z siódmym studyjnym krążkiem, „Villains”, który został doceniony przez branżę muzyczną, otrzymał m.in. nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy album rockowy”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także