Queensrÿche zapowiedział koncert w Polsce w 2025 roku [DATA, BILETY]

/ 10 lipca, 2024


Na początku 2025 roku do Polski na jeden koncert przyjedzie Queensrÿche. Znamy szczegóły koncertu.


Queensrÿche, legenda heavy i metalu progresywnego powróci do Polski na początku przyszłego roku. Grupa, która dwa lata temu wydała album „Digital Noise Alliance„, wystąpi 25 lutego 2025 roku w warszawskim klubie Palladium w ramach trasy „The Origins Tour Eu/Uk 2025.

Jako gość specjalny będzie im towarzyszyć zespół Night Demon.

Queensrÿche pojawili się na scenie muzycznej w 1982 roku. Zespół bardzo szybko zdobył uznanie fanów heavy, power i progresywnego metalu, co przełożyło się na wyprzedane koncerty na całym świecie. Wydając takie albumy jak „The Warning”, „Rage For Order” czy „Operation: Mindcrime” udowadniali swoją światową dominację jako jeden z najbardziej szanowanych i kreatywnych zespołów lat 80.

Kolejną dekadę otworzyli wielkim sukcesem albumu „Empire„. W kolejnych latach artyści ze statusem zespołu legendy wydawali kolejne krążki, sprzedając ponad 20 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ostatni z nich, szesnasty w karierze ukazał się w 2022 roku. „Digital Noise Alliance” to kwintesencja Queensrÿche. W każdym utworze znajdziecie bujające melodię, pełną ognia pasję i inteligencję, która jest znakiem rozpoznawczym zespołu od samego początku działalności.

Sprzedaż biletów na koncert Queensrÿche wystartuje 12 lipca o godzinie 11.00.

KOMENTARZE

Przeczytaj także