Quentin Tarantino rozważa nakręcenie „Kill Bill 3”

/ 23 lipca, 2019

Quentin Tarantino nie przestaje nas zaskakiwać. Po stwierdzeniu, że kończy z reżyserowaniem filmów, a potem przyznaniu, że zastanawia się nakręcić filmową ekranizację „Star Treka” teraz wspomniał o zrobieniu trzeciej części kultowego filmu „Kill Bill”.

Quentin Tarantino zrezygnuje z reżyserowania filmów?

W rozmowie dla podcastu „Happy Sad Confuesed” Quentin Tarantino powiedział:

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części „Kill Bill”. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to „Kill Bill”.

Pierwsza część filmu „Kill Bill” ukazała się w 2003 roku i natychmiast stała się kasowym sukcesem. W rolach głównych wystąpili Uma Thurman, Lucy Liu i David Carradine. Druga część filmu miała swoją premierę rok później i również odniosła sukces.

%%REKLAMA%%

W najbliższy piątek premierę będzie miał najnowszy film Quentina Tarantino, zatytułowany „Pewnego razu… w Hollywood”. Opowiada on o morderstwach Charlesa Mansona i w głównych rolach zagrali Brad Pitt i Leonardo DiCaprio, a w pozostałych: Al Pacino, Rafał Zawierucha (wcieli się w Romana Polańskiego), Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Margot Robbie, Dakota Fanning, Damian Lewis oraz Luke Perry.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także