Radio 357 zapowiada koncert on-line. Zagrają Daria Zawiałow, Tomasz Organek i inni

/ 19 października, 2021

Jeszcze w tym miesiącu odbędzie się specjalny koncert organizowany przez Radio 357.


W ramach promocji nowej „Listy Piosenek 357” ekipa Radia 357 organizuje specjalny koncert dla słuchaczy. Jest on podziękowaniem Piotrowi Baronowi, Bartoszowi Gilowi, Markowi Niedźwieckiemu i Halinie Wachowicz. Organizacja takiego wydarzenia została zapowiedziana na samym początku zbiórki środków na uruchomienie Radia 357.

Katarzyna Pruchnicka z zarządu Radia 357:

Z powodu pandemii musieliśmy poczekać z realizacją koncertu. Robimy go teraz. Będzie kameralny, bo takie okoliczności, ale to nie liczba krzeseł na widowni ma tu znaczenie. Tak naprawdę przygotowaliśmy miejsce dla każdego – cały koncert będzie transmitowany, także w formie video. Bo to jest święto wszystkich Słuchaczy i Patronów. Nieliczne miejsca na sali zajmą twórcy i przyjaciele Listy oraz mecenasi i Patroni, którzy wybrali próg wsparcia gwarantujący udział. A kilkadziesiąt podwójnych zaproszeń przekazaliśmy na aukcję charytatywną. Uzyskane w ten sposób środki w całości trafią do Fundacji Kultury bez barier. Dzięki temu dobro od Patronów, którzy nas finansują popłynie dalej.

Podczas koncertu wystąpią: Daria Zawiałow, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski oraz Ewa Bem. Odbędzie się on 26 października i będzie dostępny zarówno dla patronów, jak i słuchaczy radia.

Koncert poprowadzą dziennikarze Radia 357 – Katarzyna Borowiecka i Marcin Łukawski.

KOMENTARZE

Przeczytaj także