Slash z kolejną zapowiedzią nowego albumu. Posłuchaj fragmentu singla [WIDEO]

/ 19 października, 2021
fot. Austin Nelson


Poznaliśmy kolejną zapowiedź nowego albumu Slasha. Już niebawem poznamy nowy singel.


Nowy singel Slasha i The Conspirators opublikowany zostanie już 22 października pod tytułem „The River Is Rising”. Będzie on zapowiadał nowy album zespołu, którego szczegóły poznamy wkrótce.

W nowym filmie zapowiadającym album możemy posłuchać fragmentu utworu, a także wypowiedzi Slasha, który mówi:

Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas i bębny nagraliśmy na żywo. Wokale też nagraliśmy na żywo. Płyta brzmi więc tak, jakby zespół grał przed wami w tej chwili. Takie było nasze założenie.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź albumu.

Myles Kennedy niedawno mówił:

Nagraliśmy płytę na początku tego roku. Jest gotowa. Wydamy ją w odpowiednim czasie, mam nadzieję, że na początku przyszłego roku. Płyta ma w sobie coś z koncertowego brzmienia. Nagraliśmy ją w oldschoolowym stylu. Nie chcę za dużo wyjawiać, ale ma w sobie energię i atmosferę płyt, których słuchaliśmy dorastając. Fajnie się ją nagrywało.

Wiadomo, że nowy album Slasha ukaże się w wytwórni Gibsona. Slash powiedział:

To zaszczyt, że ta płyta będzie pierwszym wydawnictwem w nowej wytwórni Gibson Records. To z pewnością szczyt naszej współpracy, a działając tak blisko z Gibsonem przez tak długi czas, wiem, że będzie to wytwórnia, która naprawdę twórczo wspierać będzie swoich artystów. Mam tutaj na myśli nie tylko siebie, ale wszystkich artystów, z którymi zdecydują się pracować. Jest idealna.

fot. Austin Nelson

KOMENTARZE

Przeczytaj także