Rage Against The Machine. Plakat zapowiadający trasę zespołu był fałszywy

/ 26 listopada, 2019

Już pierwsze informacje dotyczące plakatu, na którym znalazły się daty koncertów Rage Against The Machine, potwierdzały, że nie jest to grafika potwierdzona przez zespół. Miała ona ukazać się na profilu grupy w serwisie Instagram, a następnie zostać usunięta. Po sieci krążyły jedynie screeny tego wpisu, który – jak się właśnie okazało – został sfabrykowany.

Rage Against The Machine powróci w 2020 roku

Pochodzący z Australii troll przyznał w rozmowie z „Wall of Sound”, że to on jest odpowiedzialny za stworzenie i wypromowanie plakatu. Powiedział:

No cóż, ujęcie z Insta zostało przygotowane w Photoshopie. Sam plakat to nie było nic nadzwyczajnego, ale na Insta sprzedał się idealnie. Zmieniłem tylko nazwę konta i czas, haha.

Wracamy więc do punktu wyjścia, który obecnie wygląda następująco – po nieoficjalnych doniesieniach o powrocie Rage Against The Machine, te zostały pośrednio potwierdzone przez Toma Morello, który w swoich kanałach społecznościowych udostępnił rozpiskę pierwszych koncertów grupy. Należy więc zakładać, że poniższe występy faktycznie dojdą do skutku:

  • March 26, 2020 – El Paso, Texas
  • March 28, 2020 – Las Cruces, N.M.
  • March 30, 2020 – Phoenix, Ariz.
  • April 10, 2020 – Indio, Calif.
  • April 17, 2020 – Indio, Calif.

%%REKLAMA%%

Poniżej prezentujemy natomiast plakat, który okazał się najzwyklejszym oszustwem:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także