Rage Against The Machine w niezwykłym wykonaniu 1000 muzyków [WIDEO]

/ 19 sierpnia, 2019

Rockin’ 1000 zasłynął w 2015 roku, wykonując przeróbkę utworu „Learn To Fly” Foo Fighters, aby zachęcić grupę do zagrania koncertu we włoskim mieście Cesena. Przedsięwzięcie się powiodło. Teraz tysiąc muzyków wykonało we Frankfurcie piosenkę „Killing In The Name” z repertuaru Rage Against The Machine.

Występ miał miejsce w lipcu 2019 roku na stadionie Commerzbank-Arena we Frankfurcie. Poniżej możecie obejrzeć to wykonanie.

Rockin’ 1000 zrzesza muzyków z całego świata. Każdy może dołączyć do składu zespołu i stać się częścią jednego z niesamowitych koncertów. Rekrutacja przebiega na oficjalnej stronie zespołu.

%%REKLAMA%%

Tom Morello w ostatnich latach zajęty jest karierą solową oraz działalnością w zespole Prophets Of Rage. Czy jednak myśli o powrocie Rage Against The Machine? Jak się okazuje, niekoniecznie.

W wywiadzie dla „HardDrive Radio” Tom Morello zapytany, czy coś dzieje się z RATM odparł:

Nie ma żadnych wieści z obozu Rage Against The Machine. Czasy wymagają tego, żeby ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. To właśnie robię solo i razem z Prophets Of Rage. Nie czekajcie na Rage Against The Machine tylko załóżcie własny zespół i weźcie się do roboty.

Rage Against The Machine funkcjonował przez większość lat 90. i nagrał cztery płyty studyjne, z czego trzy z autorskim materiałem. Grupa rozpadła się w 2000 roku, ale w 2007 roku powróciła na scenę. Ostatni koncert dała w 2011 roku. W ostatnich latach instrumentaliści grupy powołali wraz z B-Realem, Chuckiem D i DJ Lordem zespół Prophets Of Rage, który w 2017 roku wydał album studyjny. Tom Morello ponadto w 2018 roku wydał solowy album „The Atlas Underground”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także