Rage Against The Machine w Polsce. W końcu poznaliśmy nową datę przeniesionego koncertu!

/ 22 kwietnia, 2022

Wiemy już, kiedy zespół Rage Against The Machine zagra przenoszony od dłuższego czasu koncert w Polsce.


Rage Against The Machine miał powrócić na scenę 26 marca 2020 roku, dając pierwszy od wielu lat koncert. Szybko stało się jasne, że do tego nie dojdzie, ponieważ zespół – z powodu pandemii – odwołał wszystkie koncerty (również ten zaplanowany w Polsce). Długo nie pojawiały się informacje dotyczące nowych dat, ale zespół w końcu zaczął odkrywać karty. Kilka miesięcy temu pojawiła się co prawda informacja o nowej dacie, ale szybko te doniesienia zostały zdementowane.

Teraz już oficjalnie wiadomo, a w swoich mediach społecznościowych potwierdził to sam zespół, że Polski koncert Rage Against The Machine odbędzie się 15 września 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Opublikowany przez Rage Against The Machine Piątek, 22 kwietnia 2022

Fani na Starym Kontynencie na koncertowy powrót Rage Against The Machine czekać będą musieli dodatkowe dwa lata, a powodem przekładania występów była oczywiście pandemia COVID-19. Wydaje się, że w świetle ostatnich wydarzeń, koncert ma szansę na dojście do skutku. Branża eventowa z coraz większym optymizmem patrzy w przyszłość, a rok 2022 ma szansę być przełomowym.

KOMENTARZE

Przeczytaj także