Sabaton w Polsce: Dwie gwiazdy w roli gości specjalnych

/ 22 kwietnia, 2022


Dwa znane metalowe zespoły wystąpią razem z zespołem Sabaton w Krakowie.


Sabaton zagra w Polsce 23 sierpnia 2022 roku. Koncert odbędzie się oczywiście w krakowskiej Tauron Arenie. Poznaliśmy gości specjalnych tego koncertu.

Pierwszym z gości specjalnych będzie polski zespół Nocny Kochanek. Grupa wsławiła się dzięki klasycznym heavymetalowym brzmieniom, do którym włącza dowcipne oraz ironiczne teksty. Nocny Kochanek w zeszłym roku powrócił z płytą „Stosunki międzynarodowe”, na której umieścił przeróbki znanych metalowych utworów z polskimi tekstami. Na ten rok zapowiada natomiast nową płytę, którą zapowiada utwór „Cudzesy”.

Drugim gościem Sabaton będą nie mniej popularni Szwedzi z zespołu Avatar. Grupa dołączy do składu trasy, by promować swój ósmy album studyjny – „Hunter Gatherer”, który ukazał się w 2020 roku nakładem Century Media Records. Grupa od pewnego czasu umieszcza w sieci nowe single, które być może również zapowiadają jej nowy album.

Podczas nadchodzącej europejskiej trasy „The Tour To End All Tours” zespół Sabaton będzie promował swoje najnowsze wydawnictwo – album „The War To End All Wars”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także