Rammstein zapowiada nowy teledysk [WIDEO]

/ 28 maja, 2019

Nowy teledysk zespołu Rammstein powstał do utworu „Ausländer”. To już trzeci klip promujący płytę „Rammstein”, po „Detschland” i „Radio”.

Przeczytaj recenzję nowej płyty Rammstein

Grupa opublikowała krótką zapowiedź klipu, którą możecie obejrzeć poniżej. Cały teledysk ma zostać opublikowany jeszcze dzisiaj wieczorem.

Właśnie ogłoszono, że Duo Jatekok wystąpi jako gość specjalny zespołu Rammstein na nadchodzącym koncercie na Stadionie Śląskim. Zespół wykona utwory z albumu „KlavierRammsteina na cztery ręce i dwa fortepiany.

Na początku listopada 2018 roku zespół Rammstein ogłosił trasę koncertową po Europie. Muzycy już niedługo pojawią się w Polsce – zagrają 24 lipca 2019 roku na Stadionie Śląskim. Choć to ogromny obiekt, już kilka miesięcy temu organizator przekazał fanom, że koncert został wyprzedany.

%%REKLAMA%%

Więcej na temat Rammstein znajdziecie w majowym wydaniu „Teraz Rocka”, który jeszcze tylko dzisiaj dostępny będzie w sprzedaży. Natomiast już jutro do kiosków trafi numer czerwcowy „Teraz Rocka”, w którym Rammsteinowi poświęciliśmy wkładkę.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także