Ray Luzier nie może słuchać nowej płyty Korna

/ 19 września, 2019

Album „The Nothing” zespołu Korn ukazał się we wrześniu i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów. Również muzycy są z niego zadowoleni, a Ray Luzier tak bardzo, że… nie może tej płyty słuchać.

Posłuchaj nowego albumu Korna w całości [AUDIO]

W wywiadzie dla radia 105.7 The Point Luzier powiedział:

Mówię szczerze, że musiałem przestać słuchać tej płyty. Kiedy ją włączam, słucham jej od początku do końca. Nigdy wcześniej nie miałem tak z żadną płytą. A jestem swoim najsurowszym krytykiem. Przy większości płyt myślę sobie, że mógłbym je nagrać lepiej. Ale Nick zadbał, żeby nie było tutaj żadnych słabszych utworów. Żadnych ósemek ani dziewiątek, same dziesiątki.

Nowy album zespołu Korn ukazał się 13 września pod tytułem „The Nothing”. Płytę można odsłuchać w portalach streamingowych, a także na oficjalnym kanale YouTube Korna.

%%REKLAMA%%

Jaką koncepcję dotyczącą nowej płyty miał zespół?

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING

– przekazał Jonathan Davis na temat tego, o czym opowiada album „The Nothing”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także