Rex Brown mówi, której płyty Pantery nie mógł przez długi czas słuchać

/ 18 grudnia, 2022


Basista Pantery przyznał, że przez długi czas nie był w stanie słuchać jednej z płyt zespołu.


W wywiadzie dla portalu „Gibson” Rex Brown przyznał, że przez długi czas nie mógł słuchać płyty „Reinventing The SteelPantery z 2001 roku. Jednocześnie nie zgadza się, że jest to najsłabszy album zespołu.

Basista mówi:

Nie mogłem tej płyty słuchać przez długi czas, bo była to ostatnia rzecz, jaką nagraliśmy. Było ciężko. Ale gdy wróciłem do niej i posłuchałem… O cholera, prawdziwy młot kowalski. Niektórzy mówią, że to nasza najsłabsza płyta. Nie zgadzam się z tym, dla mnie jest na równi z „Vulgar Display Of Power”. Kiedy ta płyta wyszła był to szczyt numetalowych zespołów. Czy ukazała się we właściwym momencie? Czy miała siłę przebicia? Myślę, że nie dostała okazji właściwie się zaprezentować.

Rex Brown aktualnie nie bierze udziału w koncertach reaktywowanej Pantery. U basisty wykryto COVID-19. Jego miejsce zajął Derek Engemann z Cattle Decapitation. Rex w oświadczeniu napisał:

Złapałem bardzo łagodną odmianę COVID, ale ze względu na nasze zasady po prostu nie chcę ryzykować tym, że zarażę moich braci i ekipę techniczną. Czuję się lepiej i spodziewam się, że szybko wyzdrowieję. Wesołych pieprzonych świąt i do zobaczenia w przyszłym roku!

Pantera będzie jedną z gwiazd Metal Hammer Festival, który odbędzie się 5 czerwca 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Zespół powrócił na scenę po 20 latach przerwy, celebrując zmarłych braci Abbott.

Metal Hammer Festival 2023 – bilety

Bilety trafiły do sprzedaży we wtorek, 29 listopada.

Ceny biletów w przedsprzedaży / w dniu koncertu:

  • Płyta – 350/ 380 zł
  • Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł
  • Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł
  • Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł
KOMENTARZE

Przeczytaj także