Sharon Osbourne została wypuszczona ze szpitala. Jej syn wydał oświadczenie

/ 18 grudnia, 2022


Sharon Osbourne została wypuszczona ze szpitala po tym, jak trafiła tam nagle z planu zdjęciowego.


Jak podaje portal „TMZ” Sharon Osbourne poczuła się źle na planie zdjęciowym programu „Night Of Terror”, który kręcony był w Kalifornii w piątek o godzinie 18.30 czasu lokalnego. Żonę Ozzy’ego Osbourne’a natychmiast przewieziono do szpitala.

Jej syn, Jack Osbourne, wydał oświadczenie, w którym uściślił, że Sharon kręciła z nim epizod serialu „Night Of Terror”, a nie jak wcześniej podawały media, „Ghost Adventures”. Następnie napisał:

Lekarze stwierdzili, że wszystko z nią w porządku i teraz jest już w domu. Dziękuję wszystkim, którzy się z nami skontaktowali ofiarując wsparcie. Jeśli chodzi o to, co stało się mojej mamie – sama o tym opowie, kiedy będzie gotowa.

Sharon Osbourne i Ozzy Osbourne przez wiele lat mieszkali w Kalifornii, ale w tym roku postanowili wrócić do Wielkiej Brytanii. Sharon jednak często bywa w Kalifornii, gdzie nadal prowadzi karierę osobowości telewizyjnej. W swoim dorobku ma udział w różnych programach rozrywkowych i reality show, w tym w słynnym „The Osbournes”, a także jako współprowadząca talk show „The Talk”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także