„Rick and Morty” nagrali urodzinową piosenkę dla Kanye Westa [AUDIO]

/ 9 czerwca, 2018

Takim szczęściarzem jest Kanye West, który wczoraj skończył 41 lat. Słynny raper i projektant często powtarzał, że jest wielkim fanem serialu animowanego „Rick and Morty”. Justin Roiland, który w serialu podkłada głos zarówno pod szalonego naukowca Ricka jak i jego wnuka Morty’ego, nagrał urodzinową piosenkę dla Westa.

Nergal krytykuje siostry Godlewskie

Piosenka oczywiście jest w stylu zwariowanego serialu i opowiada o zakradaniu się do sypialni Kanye Westa. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się słuchając utworu zamieszczonego na dole strony.

Kanye West tydzień temu opublikował nowy solowy album, zatytułowany „ye”, a w swoje urodziny wydał płytę „Kids See Ghosts” nagraną wspólnie z Kid Cudi. Po trzech dniach „ye” zanotował ponad 100 milionów streamów we wszystkich serwisach cyfrowych. Album jest numerem 1 w iTunes w 64 krajach oraz znajduje się na 1. miejscu w Apple Music w 83 krajach.

Twórcy serialu „Rick and Morty”, Dan Harmon i Justin Roiland, poinformowali, iż podpisali nową umowę, która obejmowała będzie aż 70 nowych odcinków! Oznacza to nie tylko, że powstanie tak oczekiwany 4. sezon serialu, ale będzie ich znacznie więcej. Na razie nie wiadomo, kiedy wyemitowane zostaną kolejne odcinki.

Ostatni sezon „Rick and Morty” zakończył się 1 października ubiegłego roku, a serial animowany został prawdziwym hitem – bił kolejne rekordy popularności oraz zdobywał uznane krytyków.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także