Rick Astley nagrał swoją wersję przeboju Foo Fighters [WIDEO]

/ 23 czerwca, 2020

Rick Astley to brytyjska gwiazda pop. Artysta zyskał popularność w 1987 roku za sprawą utworu „Never Gonna Give You Up”, który żyje – szczególnie w internetowym światku – po dziś dzień. Wokalista pochwalił się ostatnio nowym nagraniem, na którym możemy usłyszeć jego wersję utworu „Everlong” z repertuaru Foo Fighters:

Czasami musisz po prostu znaleźć utwór, który podniesie cię na duchu i przeniesie w zupełnie inne miejsce. Ja ostatnio robię tak cały czas, a to dzięki muzyce. Jednym z wykonawców, których zawsze uwielbiałem – wierzcie lub nie – jest Foo Fighters

– powiedział na wstępie Astley.

%%REKLAMA%%

„Everlong” pochodzi z drugiego studyjnego albumu Foo Fighters zatytułowanego „The Colour and the Shape”. Wydawnictwo ujrzało światło dzienne w maju 1997 roku.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także