Ringo Starr (The Beatles) świętuje 80. urodziny wyjątkowym koncertem

/ 1 lipca, 2020

Ringo Starr zapowiedział wyjątkowy koncert, którym świętować będzie 80. urodziny. Perkusista The Beatles 80 lat skończy 7 lipca i tego dnia wyemituje na swoim kanale YouTube na żywo ze swojego domu specjalny set z udziałem takich gwiazd, jak Paul McCartney czy Sheryl Crow. Ponadto zobaczymy też archiwalne nagrania koncertowe z jego udziałem.

Podczas koncertu będzie można wpłacać datki, które przekazane zostaną na cele charytatywne, na organizacje Black Lives Matter, MusiCares, The David Lynch Foundation i WaterAid.

%%REKLAMA%%

Ringo Starr tak zapowiada koncert:

W południe, 7 lipca 2020, niech zawładnie wami pokój i miłość. To wszystko, o co proszę. Gdziekolwiek jesteście: w autobusie, w kopalni, w statku kosmicznym, w rakiecie.

Urodzony 7 lipca 1940 roku Richard Starkey zasłynął jako perkusista zespołu The Beatles. Po rozpadzie grupy rozpoczął działalność solową, którą prowadzi do dziś. Jego najnowszy solowy album ukazał się pod koniec 2019 roku pod tytułem „What’s My Name”.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf | fot. Scott Wide

KOMENTARZE

Przeczytaj także