Robert Trujillo o postępie prac nad nową płytą Metalliki: Jesteśmy podekscytowani

/ 30 czerwca, 2020

Metallica wykorzystała kwarantannę, żeby rozpocząć pracę nad nową płytą. Grupa musiała odwołać zaplanowane na ten rok koncerty, muzycy stwierdzili więc, że nie będą marnować czasu.

Basista Robert Trujillo w wywiadzie dla „The Vinyl Guide” powiedział:

Koncentrujemy się na pracy w swoich domach. Jesteśmy kreatywni, tworzymy nowe pomysły i wymieniamy się nimi. Na tym etapie teraz się znajdujemy. Jesteśmy podekscytowani tym, że rozwijamy nowe pomysły. Wszyscy jesteśmy w dobrym nastroju i staramy się, żeby dobrze się przy tym bawić. Razem składamy do kupy pomysły i sprawdzamy co inni o nich myślą. Nie rozmawialiśmy ostatnio o koncertach.

Nie mamy jeszcze wyznaczonej daty premiery płyty. Na razie badamy teren. Fajnie jest to robić w ten sposób, bo jeszcze tak nie pracowaliśmy. To dla nas coś nowego. Wszyscy muszą teraz pozmieniać swoje nawyki.

%%REKLAMA%%

Ostatni album Metalliki ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Hardwired… To Self-Destruct”. Grupa miała zaplanowane na ten rok koncerty w Australii i Ameryce Południowej.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także