Rob Halford (Judas Priest): Nergal to niezły zgrywus

/ 25 maja, 2020

Rob Halford jest ikoną heavy metalu, jednak choć twórczość Judas Priest jest raczej poważna, to prywatnie Rob lubi wygłupy. Podobnie, jak jego koledzy po fachu.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Halford mówi:

Śmiech jest ważny w życiu każdego. Zdolność do zdystansowania się i elastyczne podejście do życia mogą cię uratować w wielu trudnych sytuacjach. Myślę, że przyda nam się bardzo w nadchodzących trudnych czasach. Metal to sprawa poważna i potężna. Z drugiej strony często robimy sobie nawzajem jaja. Choćby z Bruce’em Dickinsonem. Również z Nergalem znam się i lubię, a ostatnio, jako miłośnik kotów, w dzień kota założyłem stylizowaną na Behemoth koszulkę z napisem Behemeow. Adam to też niezły zgrywus – cieszę się, że mam takiego przyjaciela. We współczesnym świecie zarówno metal jak i humor są naszą zbroją.

%%REKLAMA%%

Cały wywiad z Robem Halfordem możecie przeczytać w najnowszym numerze „Teraz Rocka”, który dostępny jest już w sprzedaży. Ponadto piszemy w nim także między innymi o: Pearl JamDanzig, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także