Rob Halford tłumaczy, dlaczego wykopał fanowi telefon z rąk

/ 31 maja, 2019

Podczas koncertu Judas Priest w Stanach Zjednoczonych Rob Halford podszedł do krawędzi sceny i wykopał jednemu z fanów telefon. Całe to zajście możecie obejrzeć pod poniższym linkiem.

Rob Halford wykopuje fanowi telefon [WIDEO]

Dlaczego tak postąpił? Czy chodziło o to, że fan nagrywał koncert? Rob Halford wydał oświadczenie, w którym wytłumaczył swoje postępowanie:

Kochamy naszych fanów i mogą nas filmować i oglądać cały koncert na ekranie telefonu, jeśli mają na to ochotę. Jeśli jednak fizycznie interferujesz w występ Bogów Metalu teraz wiesz, co się stanie.

Rob Halford nie uściślił na czym miała polegać ta „fizyczna interferencja” w koncercie.

W tym roku miała się odbyć wspólna trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a, jednak kontuzja, jakiej uległ Ozzy zmusiła go do odwołania wszystkich zaplanowanych na ten rok koncertów. Artysta powróci jednak na scenę na początku 2020 roku.

%%REKLAMA%%

Przełożona trasa Judas Priest i Ozzy’ego Osbourne’a wystartuje 31 stycznia 2020 roku w Nottingham i potrwa do 16 marca, kiedy to dotrze do Szwajcarii. Wcześniej artyści odwiedzą między innymi Niemcy, Austrię, Czechy i Hiszpanię. Koncertu w Polsce nie przewidziano.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także