Robert Trujillo (Metallica) o próbach zespołu: Byłem obolały

/ 1 listopada, 2020


Pandemia mocno odcisnęła się na formie członków zespołu Metallica.


Pomimo odwołania wszystkich koncertów Metallica stara się funkcjonować w nowej rzeczywistości. W sierpniu zespół dał jeden koncert, transmitowany w sieci. A na listopad ma zaplanowany występ akustyczny. Członkowie grupy przyznają jednak, że przez ostatnie miesiące nieco spadła ich forma.

W wywiadzie dla magazynu „So What” basista Robert Trujillo mówił:

Zmusiłem się do gry na basie i zacząłem ćwiczyć piosenki. Wtedy zdałem sobie sprawę, jak mięśnie i ścięgna w moich ramionach aż po barki były zastałe. A do tego odciski! Struny basu są grube i sprawiają ból. Jeśli nie grałeś od jakiegoś czasu, odczuwasz ból. Zapytałem Jamesa, jak się mają jego palce po dwóch dniach prób, na co on, że są całkowicie obolałe. Nie tylko ja miałem więc ten problem. Przez kilka pierwszych prób moje palce były więc obolałe, ale dziś już jest dobrze.

Metallica zagra akustycznie w swojej siedzibie pod hasłem „Live & Acoustic From HQ: Helping Hands Concert & Auction”. Koncert odbędzie się 14 listopada.

Żeby móc obejrzeć koncert, trzeba kupić wirtualny „bilet”. Dostępne są różne pakiety:

  • VIP Virtual Fan Ticket Bundle – $95
  • Audio & T-Shirt Ticket Bundle – $55
  • Audio Ticket Bundle – $25
  • Standard Ticket – $15

Zakup biletu standardowego pozwala na obejrzenie koncertu na żywo oraz możliwość ponownego obejrzenia w późniejszym terminie. Audio ticket bundle pozwala ponadto na ściągnięcie koncertu w formacie mp3. Kolejne pakiety zawierają dodatkowe atrakcje, w tym specjalną koszulkę (wysyłka płatna dodatkowo).

METALLICA WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także