„Rocketman”. Zobacz zwiastun filmu o Eltonie Johnie [WIDEO]

/ 2 października, 2018

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu „Rocketman”, śledzący drogę do sławy, jaką przebył Elton John – jedna z największych gwiazd pop i rocka drugiej połowy XX wieku.

Elton John wcielił się w rapera w nowej reklamie

Film „Rocketman” w reżyserii Dextera Fletchera z Taronem Egertonem w roli głównej trafi do kin w maju 2019 roku. Autorem scenariusza jest natomiast Lee Hall, a produkcją zajmują się: Matthew Vaughn, David Furnish oraz sam John.

Czego możemy spodziewać się po tym obrazie?

Robimy film o czasach w których kształtował się talent Eltona Johna. Wszyscy myślą, że to będzie film biograficzny. Tym czasem to jest raczej musical z elementami fantasy

– powiedział odtwórca głównej roli.

Elton John właśnie wyruszył w pożegnalną trasę koncertową, która ma potrwać trzy lata i objąć ponad 300 koncertów na całym świecie. Trasa, pod szyldem Farewell Yellow Brick Road, zakończy się więc w 2021 roku i obejmie Amerykę Północną, Europę, Azję, Amerykę Południową, a także Australię i Oceanię. W ramach tej trasy artysta zagra również w naszym kraju. 4 maja 2019 roku Elton John wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie.

Elton John nazywa się Reginald Kenneth Dwight rozpoczął karierę albumem „Empty Sky” w 1969 roku. Artysta w ciągu swojej kariery sprzedał ponad 300 milionów płyt na całym świecie. John zdobył m.in. sześć nagród Grammy, cztery Brit Awards czy Oscara. W 1994 roku został oficjalnie wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także