Rockowe Kobiety podbiją Kielce [WIDEO]

/ 14 marca, 2018

Rockowe Kobiety, czyli Agnieszka Chylińska, Kasia Kowalska i Ruda z Red Lips, podbiły już Katowice, a teraz zagrają koncert w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia – odbędzie się on 20 maja tego roku. Do sprzedaży trafiły już bilety na to wydarzenie, które podzielone zostały na trzy kategorie – ich ceny wahają się od 99 do 164 złotych.

Roger Waters opublikował nowy utwór

Zapowiedź kieleckiego koncertu znaleźć można w serwisie YouTube:

Podczas występów Agnieszka Chylińska promuje swój najnowszy, świetnie przyjęty album „Forever Child”. Krążek ukazał się z dnia na dzień 30 września ubiegłego roku i zaskoczył wszystkich słuchaczy. W dniu premiery albumu opublikowany został również teledysk do utworu „Królowa Łez”, który na oficjalnym kanale YouTube Agnieszki Chylińskiej został obejrzany już ponad 55 milionów razy.

Kasia Kowalska natomiast z impetem wraca na scenę – po ośmiu latach nieobecności opublikowała singiel „AYA”, który jest zapowiedzią jej nowej płyty. Ta ma ukazać się już wiosną tego roku, dlatego podczas koncertu w Kielcach fani mogą liczyć na prezentację premierowego materiału artystki. 

Rok 2017 dla Red Lips był rokiem premier. Ukazał się wówczas drugi studyjny album „Zmiana Planu”, na listach przebojów zagościł nowy hit „P.S”, który w zaledwie kilka tygodni został odtworzony w serwisie YouTube ponad 3 miliony razy i zdobył status „Złotego singla”. Ruda natomiast bierze udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Materiał sponsorowany

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także