Roger Waters nie szanuje Davida Gilmoura? Perkusista Pink Floyd o kłótniach w zespole

/ 11 grudnia, 2018

Perkusista Pink Floyd przyznał w wywiadzie dla „Rolling Stone”, że Roger Waters i David Gilmour nie utrzymują dobrych relacji. Czy widzi szansę na poprawę?

Nick Mason pesymistycznie o wizji reaktywacji Pink Floyd

Nick Mason mówi:

Według mnie to bardzo dziwne, ale wydaje mi się, że Roger nie szanuje Davida. Jego zdaniem najważniejsze jest komponowanie, a nie gra na gitarze i śpiewanie. Ocenia wszystko przez pryzmat komponowania a nie grania.

Rogerowi nie daje spokoju, że popełnił błąd opuszczając zespół i zakładając, że bez niego sobie nie poradzi. Ciągle go to dręczy i ciągle do tego wraca.

Ja mam dobre kontakty z nimi dwoma i jestem rozczarowany tym, że ci, będący już raczej w podeszłym wieku dżentelmeni, wciąż się biorą za łby.

Zapytany, czy Pink Floyd może jeszcze kiedyś wrócić, Mason odpowiedział:

Żyję taką nadzieją, ale wątpię, byśmy kiedyś jeszcze ruszyli w trasę. Z drugiej strony walka na tym etapie życia wydaje się głupia.

Nick Mason obecnie koncertuje z zespołem Saucerful Of Secrets, z którym wykonuje piosenki z wczesnego okresu działalności Pink Floyd. Grupa na 2019 rok ma zaplanowane koncerty w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także