Ronnie James Dio nigdy nie pogodził się z Ritchiem Blackmore'em? Wendy Dio odpowiada

/ 28 maja, 2020

Ronnie James Dio wszedł w skład zespołu Rainbow Ritchiego Blackmore’a i nagrał z nim szereg udanych płyt. Ich drogi jednak po kilku latach się rozeszły, a ich relacja została ucięta. W wywiadzie dla „Heavy Consequence” Wendy Dio została zapytana, czy Ronnie żałował, że przed śmiercią nie pogodził się z Blackmore’em. Odparła:

Nie wiem, ale szkoda, że do tego nie doszło. Kiedy Ronnie dołączył do Ritchiego był bardzo młody, a potem się zmienił, wydoroślał. Podziękował mu za szansę, którą dał mu Ritchie.

Nie wiem więc, czy musiał się z nim godzić, po prostu ze sobą nie rozmawiali. Nie sądzę, by miał jakiś żal. Może tylko przez pewien czas, ale potem już nie.

%%REKLAMA%%

Ronnie James Dio zmarł w maju 2010 roku na nowotwór żołądka.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf | fot. Helge Øverås

KOMENTARZE

Przeczytaj także