Rowan Atkinson wcieli się w jednego z braci Gallagherów?

/ 10 listopada, 2017

Animozje pomiędzy braćmi Gallagher przeszły już do historii rocka i znakomicie nadawałyby się na kanwę filmu. Nie byłoby więc nic dziwnego, gdyby ktoś podjął się nakręcenia filmu fabularnego o dwóch braciach, którzy niegdyś stali na czele Oasis.

Guns N' Roses znowu w Polsce

Taki temat podsunął Liamowi Gallagherowi dziennikarz Absolute Radio, pytając kogo widziałby w rolach głównych. Liam Gallagher mu odpowiedział:

Noela powinien zagrać Jaś Fasola, bo jest wkurzający. Masz ochotę go walnąć w łeb i wrzasnąć: „Weź się do cholery uspokój”.

Kogo Liam widziałby w swojej roli?

Nie mam zamiaru udawać jakiegoś seksownego pakera, więc daruję sobie Toma Hardy’ego. Myślę, że dobrze zagrałby mnie Rhys Ifans. Rhys i Jaś Fasola. Co za duet.

Absurdy codziennego życia Gallagherów

Ostatnio bracia Gallagherowie przygotowali – oczywiście osobno – nowe materiały. Płyta Liama „As You Were” ukazała się w październiku tego roku i już odniosła sukces jako jeden z najlepiej sprzedających się albumów 2017 roku. Płyta Noela Gallaghera i jego zespołu High Flying Birds, pod tytułem „Who Built The Moon?” ukaże się natomiast 24 listopada i wszyscy są ciekawi, czy uda mu się prześcignąć brata.

Obu braciom towarzyszy duże zainteresowanie, które sami umiejętnie podsycają. Noel Gallagher, występując w programie „Later… with Jools Holland” miał w składzie kobietę, która grała na… nożyczkach. Nie mogło to umknąć uwadze jego brata, który zaproponował, że jak ktoś chce, może na jego koncercie obierać ziemniaki. Nie musiał długo czekać, gdy na jego koncercie zjawiła się osoba, obierająca ziemniaki. Liam nie zareagował podczas koncertu, jednak dzień później na swoim Twitterze napisał: „Mój przyjacielu, jesteś naprawdę psychodeliczny”.

Obie akcje możecie obejrzeć poniżej:

Noel Gallagher’s High Flying Birds – She Taught Me How To Fly

Liam Gallagher

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także