Royal Republic zagra koncert w Polsce

/ 27 lutego, 2018

Choć rok 2017 rozpoczął się kilka tygodni temu, w koncertowych kalendarzach pojawiają się wydarzenia przyszłoroczne. Zespół Royal Republic ponownie przyjedzie do Polski, a koncert odbędzie się 8 lutego 2019 roku w stołecznym klubie Stodoła. Bilety na ten występ trafiły już do sprzedaży.

Obecny skład Rainbow najlepszym w historii?

Zespół został założony w 2007 roku przez Adama Grahna (główny wokal/gitara), Hannesa Irengårda (gitara), Jonasa Alména (gitara basowa) i Pera Andreassona (perkusja).

Od czasu wydania pierwszego albumu w 2010 roku są świetnie odbierani przez fanów, krytyków i media. Na swoim koncie mają liczne uznania w postaci świetnych recenzji, nagród i wysokich miejsc na listach przebojów. Wydali 4 albumy, z czego ostatni w 2016 roku zatytułowany „Weekend Man”. W 2014 roku zespół wraz z wydaniem płyty „Royal Republic and The Nosebreakers”​ zwrócił się w stronę akustycznych brzmień, reinterpretując utwory z poprzednich albumów. Ostatni krążek stanowi powrót do energetycznych i dynamicznych brzmień tak charakterystycznych dla Royal Republic.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także