Rush opublikował nowy teledysk do klasycznego utworu [WIDEO]

/ 12 czerwca, 2020

Z okazji 40. rocznicy wydania albumu „Permanent Waves” zespół Rush opublikował nowy teledysk do utworu „The Spirit Of Radio”. Piosenka oryginalnie promowała na singlu wydany w 1980 roku album, docierając do 13. miejsca w Wielkiej Brytanii i 22 w Kanadzie.

Nowy klip możecie obejrzeć poniżej.

W tym roku premierę miała rocznicowa edycja „Permanent Waves” zawierająca bonusowe nagrania koncertowe.

Niedawno gitarzysta Alex Lifeson powiedział, czym jego zdaniem różnił się Rush od innych grup tamtych lat:

W tamtym czasie marzeniem każdego nastolatka było założenie zespołu, żeby podrywać laski i imprezować, ale dla nas najważniejsza była muzyka i zależało nam żeby zostać dobrym muzykiem i grać najlepiej jak potrafimy. Zaczęliśmy wcześnie i to było podstawą dla wszystkiego, co robiliśmy.

%%REKLAMA%%

Zespół Rush słynął z tego, że jego muzycy unikali rockandrollowych ekscesów, a w wolnych chwilach lubili czytać książki.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także