Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Rammstein w Polsce. Problemy z działaniem sklepu

/ 5 lipca, 2019

Jeszcze nie odbył się koncert Rammsteina w Chorzowie, a już ogłoszono koncert na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, który odbędzie się 17 lipca 2020 roku. Wczoraj poznaliśmy ceny biletów na warszawski koncert Rammsteina.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tegorocznym koncercie Rammsteina w Chorzowie

Ceny biletów wyglądają następująco:

  • Płyta – 297 PLN
  • Trybuny dolne 1 – 440 PLN
  • Trybuny dolne 2 – 330 PLN
  • Trybuny górne 1 – 330 PLN
  • Trybuny górne 2 – 220 PLN

Bilety do ogólnej sprzedaży trafiły dziś o godzinie 11.00. Nie obyło się jednak bez problemów związanych ze stabilnością strony z biletami oraz jej serwerów. Wielu osobom nie udało się kupić wejściówki z powodu problemów technicznych. 

Sklep Eventim.pl napisał na swoim Facebooku:

Dziękujemy za wszystkie informacje na temat trudności z zakupem biletów na koncert Rammstein. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem technicznych kwestii. Przepraszamy za wszystkie trudności. Sprzedaż ruszyła jednocześnie w kilkunastu krajach stąd tak duże obciążenie systemów.

Bilety podlegają personalizacji w zależności od kraju (na koncertach w Polsce wszystkie bilety są spersonalizowane). „Spersonalizowany” oznacza, że jest przypisany do osoby wymienionej na bilecie. W Polsce jedna osoba może kupić maksymalnie 4 bilety.

%%REKLAMA%%

Jakiekolwiek próby przekazywania spersonalizowanych biletów Rammstein są zakazane. Sprzedaż biletów podlega specyficznym dla danego kraju wymaganiom właściwym autoryzowanemu sprzedawcy biletów oraz organizatora.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także