Sabaton i Accept w przyszłym tygodniu w Polsce. Niezbędne informacje

/ 23 lutego, 2017

Sabaton oraz Accept wystąpią: 27 lutego w gdańskiej Ergo Arenie, 28 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia, 1 marca na warszawskim Torwarze, a także 3 marca w Tauron Arenie w Krakowie (ostatni koncert został przeniesiony z Hali Wisły). 

Informacje o koncertach i biletach znajdziecie w naszym „Kalendarium”

Występy dwóch gwiazd poprzedzi koncert szwedzkiego zespołu Twilight Force

Plan dnia: 

18:00 – Drzwi

19:00 – 19:30 – Twilight Force

20:00 – 21:00 – Accept

21:30 – … – Sabaton

Bilety: 

Wejściówki na koncerty wciąż są dostępne w sprzedaży. Można je kupić m.in. na stronie Ticketpro

130 zł – przedsprzedaż

150 zł – w dniu koncertu 

Sabaton podczas trasy „The Last Tour” będzie promował ostatni studyjny album „The Last Stand”, który ukazał się w zeszłym roku. Nie od dziś wiadomo, że szwedzki zespół, który gra muzykę z pogranicza power i heavy metalu, z naszym krajem, łączą mocne i silne więzi. Niejednokrotnie bowiem grupa podejmowała w swoich tekstach tematy z historii Polski, nagrywali w Warszawie teledysk do „Uprising”. Do tej pory nagrali osiem studyjnych płyt. 

Sabaton: „Uprising”

Accept to jeden z najważniejszych heavymetalowych zespołów. Z przerwami na scenie od blisko 40 lat. W 2009 powrócili z nowym wokalistą, Markiem Tornillo, od tamtej pory nagrali trzy studyjne albumy, które zostały nad Wisłą przyjęte z entuzjazmem (podobnie jak koncerty, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem). Łącznie ich dyskografia liczy 14 płyt. Zespół obecnie pracuje nad następcą „Blind Rage” z 2014 roku. 

Accept: „Shadow Soldiers”

Twilight Force to grupa pochodząca ze szwedzkiej miejscowości Falun, czyli miejsca narodzin zespołu Sabaton. Łączą power metal i metal symfoniczny z tekstami bliskimi tematyce fantasy. Zespół z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom Dragonforce czy Sonata Arctica. 

Twilight Force: „Powerwind”

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także