Sampler The Smashing Pumpkins w nowym singlu zespołu Why Don’t We [WIDEO]

/ 19 grudnia, 2020

Nowy utwór zespołu Why Don’t We właśnie ujrzał światło dzienne.


Grupa Why Don’t We wydała właśnie nowy utwór „Slow Down” inspirowany muzyką lat 90’. Nie bez powodu można na nim usłyszeć jeden z największych klasyków tego okresu, czyli hit „1979” The Smashing Pumpkins.

Wykorzystanie sampla, które zostało zaakceptowane przez legendarną grupę, sprawiło, że „Slow Down” nabrało nostalgicznego charakteru. Utwór znajdzie się na drugiej płycie zespołu „The Good Times and The Bad Ones, która ukaże się 15 stycznia.

„1979” to uniwersalny utwór, który każdemu może się spodobać. Kiedy pisaliśmy „Slow Down”, chcieliśmy nagrać coś wyjątkowego. Nasz utwór jest osobisty i miły dla ucha. Jednocześnie nostalgiczny i nowy

– mówi Daniel.

Z albumu „The Good Times and The Bad Ones pochodzi również kawałek „Lotus Inn”, który niedawno ukazał się wraz z klipem w reżyserii Dillona Dowdella.

Wideo w ciągu zaledwie 24 godzin zgromadziło milion odsłon. Teledysk wprowadza też do pierwszego odcinka dokumentalnej serii „30 Days With, która powstała we współpracy z YouTube Originals, by ukazać kulisy pracy nad „The Good Times and The Bad Ones.

fot. Zack Caspary

KOMENTARZE

Przeczytaj także