Sebastian Bach nie wytrzymał i nazwał Skid Row dupkami [WIDEO]

/ 5 czerwca, 2024


Sebastian Bach najwyraźniej już nie darzy sympatią swoich kolegów ze Skid Row. Wokalista powiedział, co o nich myśli.


Zespół Skid Row opublikował oświadczenie, w którym informuje, że Erik Grönwall rozstaje się z grupą z przyczyn zdrowotnych. Erik, który zmaga się z problemami zdrowotnymi po przeszczepie szpiku, doszedł do wniosku, że rygor tras koncertowych jest dla niego zbyt obciążający.

Na ostatnich koncertach zastąpiła go Lzzy Hale z zespołu Halestorm, jednak obie strony dają do zrozumienia, że jest to zastępstwo tymczasowe. W tym czasie uaktywnił się Sebastian Bach, który zaczął dawać do zrozumienia, że jest chętny do powrotu do Skid Row. Zapewniał, że relacje między nim są dobre, a wszystkie nieporozumienia może naprawić za pomocą jednego maila.

Pozostali muzycy jednak wykluczyli możliwość ponownego przyjęcia Bacha do składu. Gitarzysta Dave „Snake” Sabo w wywiadzie dla „The Hook Rocks” powiedział:

Nic z tego. Ciągle powtarzam to samo. Rozmawialiśmy o tym we trójkę – ze Scottim i Rachelem – i zgodziliśmy się, że nie chcemy iść znowu tą drogą. Po prostu nie chcemy.

Sebastian Bach nie kazał długo czekać na odpowiedź i była ona w zupełnie innym tonie niż jego poprzednie słowa. Podczas jednego z niedawnych koncertów, gdy ktoś krzyknął „Skid Row”, on zareagował:

Tak, to zespół, który mnie wywalił. Zajebisty. Pieprzeni dupkowie.

Potem, gdy zauważył u kogoś koszulkę z późniejszego wcielenia zespołu, zaczął się nabijać:

Fascynująca koszulka. To Skid Row z którym wokalistą? Siódmym? Ósmym? Dziewiątym? Który numer ma ten koleś? Zastępstwo numer siedem czy osiem? A może dziewięć? Zanim powiecie, że nie było ich dziewięciu, mogę wymienić każdego z nich. Jak możesz to nosić? To niedorzeczne.

KOMENTARZE

Przeczytaj także