Sebastian Bach o potencjalnym powrocie do Skid Row: Jest duża szansa

/ 13 maja, 2024


Coraz bardziej klaruje się potencjalny powrót Sebastiana Bacha do Skid Row. Wokalista wyjawił, co musi zrobić.


Zespół Skid Row opublikował oświadczenie, w którym informuje, że Erik Grönwall rozstaje się z grupą z przyczyn zdrowotnych. Erik, który zmaga się z problemami zdrowotnymi po przeszczepie szpiku, doszedł do wniosku, że rygor tras koncertowych jest dla niego zbyt obciążający.

Na najbliższych koncertach Erika zastąpi Lzzy Hale z zespołu Halestorm, jednak obie strony dają do zrozumienia, że jest to zastępstwo tymczasowe. Kto będzie więc nowym wokalistą Skid Row? Istnieje szansa, że do składu powróci najsłynniejszy z wokalistów Skid Row, czyli Sebastian Bach. Bach już wcześniej wyrażał taką chęć.

Teraz twierdzi, że do pokonania jest jedna przeszkoda. W wywiadzie dla „Trunk Nation” Sebastian Bach powiedział:

Okazało się, że doszło do dużego nieporozumienia. Muszę teraz skontaktować się ze Skid Row i je naprostować. Nie mogę powiedzieć, o co chodzi, ale na pewno nie o to, że mnie nie lubią, bo jestem zbyt szalony. Były już próby pogodzenia nas. Mogę jednak powiedzieć światu, że jest duża szansa, że dojdzie do pojednania, bo dlaczego nie? Nie doszło do tego jeszcze tylko przez nieporozumienie. Muszę teraz napisać przemyślany e-mail wyjaśniający nieporozumienie. Musi to być idealny e-mail, nie mogę nic źle ująć i powstrzymać się od strojenia sobie żartów. Teraz nie mam na to energii, ale muszę to zrobić.

Sebastian Bach był wokalistą Skid Row w latach 1987-1996 i nagrał z nim trzy albumy studyjne, w tym multiplatynowe „Skid Row” (1989) i „Slave To The Grind” (1991).

KOMENTARZE

Przeczytaj także