Baroness zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 13 maja, 2024


Zespół Baroness przyjedzie na jeden koncert do Polski. Grupa wystąpi jesienią 2024 roku.


Baroness w ramach jesiennej trasy koncertowej wystąpi w Polsce. Amerykańska grupa zagra 3 listopada 2024 roku w krakowskim klubie Studio. Gościem specjalnym koncertu będzie Pallbearer, a niedługo poznamy co-headlinera koncertu.

Baroness wielokrotnie koncertował w Polsce, a John Baizley ma z tych koncertów znakomite wspomnienia i nie może doczekać się powrotu.

W wywiadzie dla „Teraz Rocka” lider zespołu Baroness mówi:

Ciągle powtarzam, że każdy koncert w Polsce to najbardziej ekscytujące, ciepłe przyjęcie całej trasy. Kraje takie jak Polska, Hiszpania, Portugalia zawsze przyjmują nas z wielkim entuzjazmem. Polska publiczność była dla nas wspaniała przez te wszystkie lata. Pierwszy raz w Polsce graliśmy na Asymmetry Festival w 2009 roku, a potem w wielu małych klubach i zawsze było dziesięć razy bardziej dziko niż w innych krajach. Ludzie wspinali się na scenę, na rusztowania. Muszę to powiedzieć: Bardzo nam się podoba w Polsce, to zawsze jeden z najjaśniejszych punktów trasy. Piękny kraj z niezwykłymi ludźmi. Nie mogę się doczekać powrotu, zawsze powtarzam naszemu agentowi: Załatw nam koncert w Polsce, proszę! Nie wiem dlaczego gramy tylko jeden koncert w Polsce na trasie.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także