The Winery Dogs zawiesza działalność: Ludzie są ważniejsi

/ 13 maja, 2024
fot. Travis Shinn


Zespół The Winery Dogs nie planuje w najbliższym czasie żadnej aktywności. Gitarzysta potwierdził to w wywiadzie.


Richie Kotzen w wywiadzie dla podcastu „The Hook Rocks” poinformował, że The Winery Dogs zawiesza działalność koncertową i studyjną. Taka decyzja to efekt powrotu Mike’a Portnoya do Dream Theater, który aktualnie pracuje nad nową płytą i przygotowuje się do trasy.

Richie Kotzen powiedział:

Mike dostał szansę powrotu do Dream Theater. Rozmawialiśmy o tym i oczywiście razem z Billym go wspieramy, bo szanujemy Mike’a. Kochamy nasz zespół, ale ludzie są ważniejsi. Jeśli więc Mike ma coś, co jest dla niego ważne, powinien to oczywiście robić. Rozmawialiśmy o tym i ma nasze pełne wsparcie. Jako fan bardzo się tym cieszę. Zapomnijcie więc na razie o The Winery Dogs. Cieszę się z tego, co zrobiliśmy w zeszłym roku i nie mam żadnego problemu, że Dogs w najbliższym czasie znajdą się w stanie hibernacji.

W 2023 roku The Winery Dogs wydali album „III”.

Giganci metalu progresywnego z Dream Theater powracają do Polski. Amerykańska grupa w kultowym składzie Portnoy, Petrucci, LaBrie, Myung i Rudess 3 listopada zamelduje się w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie świętować będzie jubileusz 40-lecia swojej działalności.

KOMENTARZE

Przeczytaj także