Serj Tankian z koronawirusem. System of a Down przekłada koncerty

/ 22 października, 2021

Zespół System of a Down zmuszony został do przełożenia koncertów. Pozytywny wynik tekstu na COVID-19 otrzymał Serj Tankian.


Dopiero w lutym 2022 roku odbędą się dwa koncerty System of a Down w Los Angeles. Zespół zmuszony został do ich przełożenia po tym, jak stwierdzono koronawirusa w organizmie wokalisty formacji.

Serj Tankian w swoich mediach społecznościowych napisał:

Po trzech naprawdę udanych występach przyjechałem do L.A. z objawami podobnymi do grypy. Jestem w szoku, że to COVID, bo nie dość, że jestem zaszczepiony, to również bardzo ostrożny. Niezwykle mi przykro, że znów musimy przekładać te koncerty.

Zespół napisał natomiast:

Przykro nam, że zawiedliśmy naszych fanów tą wiadomością z ostatniej chwili, ponieważ nie mogliśmy się doczekać, aby w końcu dla Was zagrać. Jednak zdrowie naszego zespołu, załogi, obsługi miejsca koncertowego i wszystkich naszych fanów jest dla nas priorytetem.

After having 3 really fun shows, I got back to LA with flu-like symptoms. I am shocked that it could even be Covid as I…

Opublikowany przez Serj Tankian Czwartek, 21 października 2021

Podczas ostatnich koncertów zespół System of a Down wykonywał dwie nowe kompozycje: „Protect The Land” i „Genocidal Humanoidz”. W sieci pojawiają się amatorskie nagrania, na których można zobaczyć, jak prezentują się one na żywo.

KOMENTARZE

Przeczytaj także