Swedish House Mafia powraca! Nowy utwór i koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 22 października, 2021

Zespół Swedish House Mafia przy okazji premiery nowego singla zapowiedział również światową trasę koncertową.


Znana na całym świecie supergrupa Swedish House Mafia połączyła siły z kultową gwiazdą The Weeknd przy nowym singlu i towarzyszącym mu video zatytułowanym “Moth to a Flame,” dostępnym już teraz dzięki Republic Records.

Nowa piosenka, zapowiedziana podczas przełomowego występu tria na MTV VMAs pre-show, jest znakiem zapowiadającym nową muzykę zespołu, pierwszą od czasu ogłoszenia ich reaktywacji w lipcu zeszłego roku.

Wraz z nowym singlem Swedish House Mafia ogłasza międzynarodową trasę koncertową w 2022 roku produkowaną przez Live Nation, pierwszą trasę z prawdziwego zdarzenia od 2012 roku. Zespół od lat uwielbiany przez fanów za fantastyczne występy na żywo sprzedał podczas poprzedniej trasy, „One Last Tour,” ponad milion biletów. Trasa w 2022 roku nastąpi po ogłoszonym dziś przez trio występie na festiwalu Coachella 2022, a koncerty odbywać się będą w arenach i na stadionach w USA i Europie.

Wśród zapowiedzianych koncertów znalazł się również ten w Polsce. Swedish House Mafia zagra 21 października 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Swedish House Mafia w Polsce – bilety

  • Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy: od 27 października 2021 od 10:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster: od 28 października 2021 od 10:00
  • Sprzedaż ogólna: od 29 października 2021 od 10:00

fot. Alexander Wessely

KOMENTARZE

Przeczytaj także