„Sex Education” doczekało się nowego zwiastuna. Premiera za pasem! [WIDEO]

/ 7 września, 2021

Jeszcze w tym miesiącu na Netfliksie zadebiutuje 3. sezon serialu „Sex Education”. Właśnie pojawiła się jego nowa zapowiedź.


Wiadomo od pewnego czasu, że nowy sezon serialu „Sex Education” – jednego z hitów platformy Netflix – zadebiutuje 17 września tego roku. Premiera była przekładana z powodu pandemii COVID-19, która spowolniła pracę na planie produkcji.

Tak Netflix zapowiada 3. sezon serialu:

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope, próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Nowy sezon będzie składał się z 8 epizodów. Zostanie udostępniony na platformie w całości. W sieci pojawiła się właśnie nowy zwiastun trzeciej odsłony „Sex Education”:

Serial „Sex Education” zadebiutował na platformie Netflix w 2019 roku i z miejsca stał się przebojem. Produkcja w częściowo poważny, a częściowo żartobliwy sposób opowiada o problemach współczesnej młodzieży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także