Showmax – co nas czeka w lutym? „Park Jurajski”, „Big Lebowski” i nie tylko

/ 31 stycznia, 2018

Jedna z najpopularniejszych internetowych wypożyczalni filmów oraz seriali, zapowiedziała właśnie premiery, które czekają na nas w lutym. Na platformie Showmax pojawią się głośne nowości, jak i klasyka kina. 

Najlepsze filmy 2017 wg Rotten Tomatoes

31 stycznia, czyli dzisiaj, pojawi się pierwszy odcinek serialu „Botoks” zrealizowany na podstawie filmu w reżyserii Patryka Vegi, jednego z partnerów serwisu, który ma na całość wyłączność. W serialu wystąpią m.in. Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański czy Piotr Stramowski. Kolejne odcinki będą pojawiać się co środę. 

Ponadto co tydzień wciąż będą emitowane kolejne odsłony SNL Polska – najbliższy odcinek w sobotę, 3 lutego o godzinie 21. Prowadzącym będzie Filip Chajzer, a gościem muzycznym formacja Xxanaxx.

Nie zabraknie filmowej klasyki. W lutym widzowie, którzy wykupią dostęp do Showmaxa, będą mogli przypomnieć sobie serię „Park Jurajski” czy też obraz „Big Lebowski” braci Coen, który w tym roku świętuje 20. rocznicę powstania. 

Na platformie swoją premierę będzie miał nowy serial – „The Bold Type” – skierowany głównie do żeńskiej części publiczności, zrealizowany na podstawie biografii szefowej amerykańskiego Cosmopolitana. Premiera pierwszego sezonu już 14 lutego.

To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Serwis Showmax można wypróbować zupełnie za darmo przez 14 dni. Przegląd najgłośniejszych premier znajdziecie w poniższym filmiku:

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także