Sierpniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 23 lipca, 2018

Nie da się ukryć, że brytyjska formacja The Who, na której czele – od samego początku – stoją wokalista Roger Daltrey oraz gitarzysta Pete Townshend, to jedna z najbardziej wpływowych grup w historii muzyki rockowej. Postanowiliśmy to właśnie ich uhonorować 16-stronicową wkładką w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, aby móc przybliżyć bogate dokonania twórców słynnego utworu „My Generation”. Historia zespołu, ciekawostki, recenzje wszystkich wydawnictw i wiele więcej – to wszystko znajdziecie wewnątrz miesięcznika. Dla fanów The Who pozycja obowiązkowa!

W nadchodzącej odsłonie „Teraz Rocka” pojawią się ciekawe wywiady. Robert Gawliński wspomina początki działalności Wilków i mówi o planach. Poza nim wśród przepytanych przez nas muzyków znaleźli się chociażby Krzysztof Zalewski, który przybliży kulisy tegorocznej edycji Męskiego Grania, Marek Piekarczyk, czyli już były wokalista legendarnej formacji TSA, a także przedstawiciele zagranicznych zespołów – Stone Sour czy Marillion.

Nie możemy też zapomnieć o artykułach. Zwłaszcza o tym, który został poświęcony grupie Guns N' Roses, a konkretnie reedycji kultowego już, debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction”. Ikoniczna okładka będzie „witała” Was w kioskach w całej Polsce. W ubiegłym miesiącu odszedł kolejny wielki muzyk – perkusista Pantery, Vinnie Paul. Przypomnimy jego sylwetkę oraz dokonania w nowym numerze. Coś dla siebie znajdą także fani takich zespołów, jak m.in. Iron Maiden, Saxon czy Muse. Przyjrzymy się także bacznie płytom, które ukazały się na rynku czterdzieści lat temu w zestawieniu Rock AD 1978.

Koncertowe lato w naszym kraju w pełni, dlatego też w sierpniowym numerze znajdziecie sporo relacji. Nasi wysłannicy zobaczyli na żywo m.in. The Rolling StonesPearl Jam, Guns N' Roses, Ozzy'ego Osbourne'a, Deep Purple czy Queens of the Stone Age

Ponadto – jak co miesiąc – nie zabraknie wiadomości ze świata rocka i recenzji wszystkich najważniejszych wydawnictw, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku.

Nowy „Teraz Rock” do sprzedaży trafi 25 lipca. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym i e-Kiosku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także