Skillet już pod koniec kwietnia zagrają dwa koncerty w Polsce. Trzeba tam być!

/ 5 marca, 2023

Wielkimi krokami zbliżają się dwa wiosenne koncerty zespołu Skillet w Polsce!


Skillet wiosną 2023 roku wyruszy w trasę koncertową, która obejmie także Polskę. Grupa zagra 27 kwietnia 2023 roku na COS Torwar w Warszawie oraz 28 kwietnia 2023 w Arenie Gliwice. Towarzyszyć jej będą zespoły Like A Storm i Eva Under Fire.

Bilety na koncerty wspomnianych zespołów wciąż dostępne są w sprzedaży. Można je nabyć w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

Skillet to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych tego wieku. W dyskografii grupy znajdziemy albumy pokryte złotem, pojedynczą oraz podwójną platyną, które do dzisiaj sprzedały się w łącznej ilości ponad 12 milionów kopii na całym świecie. Oprócz podboju wielu billboardowych notowań, twórczość Skillet została wykorzystywana przez m.in. WWE, Marvel, ESPN, MLB, NHL czy NFL.

Na swoim jedenastym w dorobku krążku „Dominion” grupa przekonuje do swojego wyobrażenia buntu. Mówi basista i wokalista grupy, John Cooper:

Nazywam to pozytywną rebelią. To bunt przeciw intymnym elementom takim jak strach czy niepokój. To bunt przeciwko zewnętrznym czynnikom, które próbują zmienić cię w kogoś, kim nie chcesz być. To celebracja wolności w naszym życiu i przypomnienie, że trzeba walczyć o rzeczy, w które wierzysz. Może to niepopularna w niektórych miejscach opinia, ale nie ma nic bardziej rock’n’rollowego.

17 lutego światło dziennie ujrzał „Dominion: Day of Destiny (Deluxe Edition)”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także