Slash (Guns N’ Roses) ponownie rusza na podbój kina grozy

/ 14 marca, 2023

Gitarzysta Guns N’ Roses nadal liczy, że uda mu się podbić rynek horrorów. Właśnie zaangażował się w nowy projekt.


Slash, gitarzysta Guns N’ Roses, założył nową firmę produkującą horrory o nazwie BerserkerGang.

Jak donosi „Variety”, muzyk połączył siły z kilkoma legendami branży. W BerserkerGang zaangażowali się również Michael Paszt z Raven Banner, James Fler, Andrew T. Hunt, a także Rodrigo Gudiño z Rue Morgue i Pasha Patriki z Hanger 18 Media.

Tak Slash wypowiedział się o nowym projekcie:

Zawsze byłem wielkim fanem horrorów, często wracając do czasów, kiedy horrory rzeczywiście straszyły. Chcę dostać się do serca biznesu producenckiego, aby móc spróbować zrobić filmy, które sam chciałbym zobaczyć.

Legendarny gitarzysta pracował ostatnio z Bannerem i Gudiño nad wyprodukowanym przez Hangar 18 filmem „The Breach”, który miał premierę na kanadyjskim Fantasia Film Festival w zeszłym roku, a jego komercyjna premiera ma nastąpić jeszcze w tym roku. To właśnie ten projekt doprowadził do powstania BerserkerGang.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza przygoda Slasha z kinem grozy. Był on współtwórcą firmy Slasher Films, która miała na koncie tytuł „Nie ma się czego bać” (2013). Założona została w 2010 roku, ale ostatecznie zakończyła działalność w 2014 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także