Spectral Wound zagrają dwa koncerty w Polsce w 2023 roku [DATY, BILETY]

/ 14 marca, 2023
fot. Void Revelations

Zespół Spectral Wound ogłosił właśnie trasę po Europie, podczas której odwiedzi również nasz kraj.


Europejska trasa „Summer of Diabolic Pain and Darkness” kanadyjskiego Spectral Wound zawita w czerwcu do Polski. Blackmetalowcy ze stajni Profound Lore Records wystąpią w naszym kraju dwukrotnie: 28 czerwca w Warszawie (Hydrozagadka) oraz 29 czerwca Poznaniu (Pod Minogą).

Bilety na oba koncerty trafiły już do sprzedaży. Dostępne są w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

Spectral Wound gra czysty black metal pozbawiony zbędnych ozdobników. Będąc w opozycji do jakichkolwiek ideologii, kierują się ku brzydocie i dzikości, lawirując gdzieś na skraju wirującej otchłani. Grupa została założona w 2014 roku w Montrealu i od swoich początków łączy tradycyjny, surowy black metal z melodiami pełnymi wrażliwości charakterystycznymi dla sceny z prowincji Quebec.

Dyskografię zespołu zamyka wydany dwa lata temu „A Diabolic Thirst” – zawierający 6 monumentalnych kompozycji album, który znalazł się w wielu podsumowaniach najlepszych płyt metalowych 2021 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także