Smash Into Pieces zaprezentowali nowy singiel. To zapowiedź płyty [WIDEO]

/ 14 marca, 2023
fot. Maria Janzon

Zespół Smash Into Pieces opublikował właśnie nowy utwór, który stanowi zapowiedź zapowiedzianej na ten rok płyty formacji.


„Six Feet Under” to nowy singiel grupy Smash Into Pieces, który zapowiada nową studyjną płytę formacji.

Piosence towarzyszy teledysk tekstowy, który możecie zobaczyć poniżej:

Nowy album Szwedów ukaże się w październiku tego roku.

To właśnie z utworem „Six Feet Under” zespół wystartował w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji na Melodifestivalen i przeszedł do finału konkursu. Była to pierwsza od ponad 10 lat grupa rockowa, która znalazł się w tych eliminacjach.

„Six Feet Under” opisuje najmroczniejszy okres w życiu wokalisty Chrisa Adama sprzed kilku lat, kiedy rozłąka z matką syna uświadomiła mu, że musi się zmienić jako osoba i zacząć pracować nad tym, by stać się najlepszą wersją samego siebie:

Ta piosenka jest o tym, czego doświadczasz, gdy uderzasz w absolutne dno i co musisz zrobić, aby się podnieść! Bez względu na to, w jakim mroku się znajdujesz i jak głęboko upadniesz, zawsze  możesz się podnieść, jeśli wierzysz w siebie i jesteś gotów wykonać rzeczywistą pracę.

Zespół Smash Into Pieces powstał 15 lat temu w Örebro i ma na swoim koncie siedem płyt, z czego ostatnia, „Disconnect”, ukazała się we wrześniu zeszłego roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także