Slash ocenia Axla Rose'a jako wokalistę AC/DC: Byłem sceptyczny

/ 8 października, 2018

Dołączenie Axla Rose’a do składu AC/DC wywołało ogromną burzę wśród fanów. Wielu nie rozumiało tej decyzji Angusa Younga i spółki, ale gdy już do tej współpracy doszło, szybko okazało się, że nie jest tak źle. Wokalista udźwignął trudny repertuar, a na koncertach zespołu pojawiały się tłumy fanów, którzy zwykle wychodzili zadowoleni. Współpraca układała się tak dobrze, że zaczął pojawiać się temat nowej płyty AC/DC z Rose’em jako wokalistą.

Ostatnie doniesienia z obozu zespołu sugerują powrót Brian Johnsona, ale niezależnie od okoliczności – współpraca AC/DC i frontmana Guns N’ Roses okazała się sukcesem.

Slash wskazuje swojego ulubionego wokalistę

A co na temat tej współpracy uważa Slash? Gitarzysta postanowił odpowiedzieć szczerze:

Ta akcja „Axl w AC/DC”… Poszedłem na koncert i przekonałem się na własne oczy, to było świetne. Wydaje mi się, że byłem sceptyczny jak większość osób ze względu na ikoniczność zespołu, ale on potrafił się od tego odciąć i świetnie sobie poradził.

– powiedział gitarzysta i przyznał, że trudno jest kogoś ot tak zastąpić:

Gdyby to chodziło o mnie, pewnie byłbym nieco bardziej onieśmielony, że muszę zająć czyjeś miejsce – kogoś, kto miał na mnie tak ogromny wpływ. Gdybym dostał podobny telefon, chciałbym pojawić się w zespole, w którym nikt się mnie nie spodziewa.

Niedawno zakończyła się trasa koncertowa Guns N’ Roses – oczywiście pełna sukcesów i ogromnych zysków, a już niedługo Slash rusza z promocją swojej nowej płyty.

Koncert w Polsce

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Ceny biletów na koncert prezentują się następująco:

  • Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
  • Płyta stojąca: 220/ 240 zł
  • Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
  • Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
  • Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
  • Siedzące kategoria 4: 200/ 220 z

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także