Chris Martin i Will Ferrell w przezabawnej przeróbce przeboju Coldplay [WIDEO]

/ 8 października, 2018

Podczas charytatywnego koncertu, jaki odbył się w Greek Theatre w Los Angeles, Chris Martin wykonał akustycznie utwór „Viva La Vida” Coldplay. W pewnym momencie dołączył do niego Will Ferrell, który grą na krowim dzwonku znacząco wzbogacił aranżację utworu.

Poniżej możecie obejrzeć, jak Chris Martin i Will Ferrell grają razem przebój „Viva La Vida”, a na koniec Ferrell ma okazję zagrać także solo na krowim dzwonku.

Podczas charytatywnego koncertu w Los Angeles, wystąpili także członkowie zespołów Guns N’ Roses, Red Hot Chili Peppers i Pearl Jam.

Grupa Coldplay aktualnie ma przerwę po trasie koncertowej, promującej wydany w 2015 roku album „A Head Full Of Dreams”. Trwająca dwa lata trasa koncertowa promująca ten album okazała się trzecią najbardziej dochodową trasą w historii. Zespół dał 114 koncertów, zarabiając na nich 523 033 675 dolarów. W ten sposób uplasował się za trasami A Bigger Bang The Rolling Stones i 360 Tour U2, które są najbardziej dochodowymi w historii. W ramach tej trasy zespół Coldplay raz wystąpił w Polsce – 18 czerwca 2017 roku grupa zagrała na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Koncert ten obejrzało ponad 57 tysięcy osób i przyniósł zespołowi ponad 3,8 miliona dolarów – najmniej podczas tej części trasy.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także