Slash podekscytowany grą w Guns N' Roses

/ 4 stycznia, 2018

Syn Slasha udzielił wywiadu podcastowi „Appetite For Distortion”, w którym zdradził, jak jego ojciec zareagował na powrót do składu Guns N’ Roses.

Black Sabbath chciał grać inne utwory, ale Ozzy nie był w stanie śpiewać

London powiedział:

Jest podekscytowany grą, tym że znowu robi to, co kocha z ludźmi, których uwielbia. Nie pamiętam za bardzo jak reagował w czasach Velvet Revolver, ale [teraz] wyraźnie widać, że jest podekscytowany każdym koncertem. Przed każdym występem ma tremę. Przed wyjściem na scenę spędza 20 minut w samotności.

15-letni London przyznał też, że nie znał płyty „Chinese Democracy” dopóki nie usłyszał na żywo utworów z niej.

Dopiero kiedy usłyszałem tytułowy utwór na żywo, sprawdziłem go w internecie. Bardzo długo nie znałem tej płyty. Kiedy pójdziecie na koncert Guns N’ Roses nie uświadczycie ludzi w koszulkach „Chinese Democracy”.

Slash opowiedział o kulisach zjednoczenia Guns N’ Roses w audycji Nikkiego Sixxa:

Najpierw rozmawialiśmy przez telefon, a później spotkaliśmy się, gdy wróciłem do miasta. Byłem w Peru. Dokładnie to pamiętam. To spotkanie było niezwykle oczyszczające. Wszystko dlatego, że istnieje pewna więź, która nigdy nie została złamana, a gdy dzieją się złe rzeczy, ta więź sprawia, że cała sytuacja ma na ciebie bardzo negatywny wpływ.

Przez te 20 lat, czy ile to trwało, było między nami dużo negatywnych uczyć. Zawsze jednak były w nas te pozytywne emocje – coś jak w małżeństwie, gdy kogoś kochasz. Takie uczucia istniały, ale były przykryte przez te wszystkie negatywne rzeczy. W mediach pojawiało się wiele informacji na nasz temat, które były mocno przerysowane, dlatego gdy pierwszy raz pogadaliśmy było naprawdę fajnie.

Tegoroczna europejska trasa koncertowa Guns N’ Roses wystartuje 3 czerwca w Berlinie i potrwa do 21 lipca, kiedy to dotrze do Göteborga. Po drodze Axl Rose i koledzy ponownie odwiedzą Polskę. Zespół wystąpi 9 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także