Slash ujawnił wszystkie szczegóły nowego solowego albumu

/ 25 lipca, 2018

W połowie czerwca oficjalnie potwierdzono, że czwarty solowy krążek gitarzysty Guns N' Roses ukaże się 21 września i będzie zatytułowany „Living The Dream”. Slasha, podobnie jak na dwóch poprzednich albumach, wspiera wokalista Myles Kennedy i muzycy zespołu The Conspirators (perkusista Brent Fitz, basista Todd Kerns oraz gitarzysta Frank Sidoris). Teraz natomiast przyszła pora na kolejne, najważniejsze szczegóły dotyczące tego albumu.

Guns N' Roses pobili rekord Metalliki

Pierwszym singlem promującym całość jest – jak już wcześniej informowaliśmy – utwór „Driving Rain”, który pojawił się dzisiaj oficjalnie na kanale gitarzysty na YouTubie:

Na płycie znajdzie się 12 premierowych kompozycji. Szczegółowa tracklista prezentuje się następująco:

 1. The Call of the Wild
 2. Serve You Right
 3. My Antidote
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside the Girl
 6. Read Between the Lines
 7. Slow Grind
 8. The One You Loved Is Gone
 9. Driving Rain
 10. Sugar Cane
 11. The Great Pretender
 12. Boulevard of Broken Hearts

Okładka „Living The Dream” wygląda natomiast tak:

Slash poinformował także, że płytę oraz związane z nią gadżety można od dzisiaj zamawiać w przedsprzedaży, pod tym adresem

W wywiadzie dla „The Classic Metal Show” Kennedy został zapytany, czy nowa płyta Slasha będzie brzmiała podobnie, jak poprzednie. Odparł:

Tak, zdecydowanie ma podobne, charakterystyczne brzmienie, które ewoluuje od czasu „Apocalyptic Love”. Znajdzie się na niej 12 utworów, ale raczej nie będą epickie. „World On Fire” była bardziej epicką płytą. Nowe utwory są zwarte, wiele z nich jest w szybkim tempie.

Przypomnijmy: w studiu nagraniowym muzyków wspierał ponownie producent Michael „Elvis” Baskette, który współpracował w przeszłości z m.in. Alter Bridge czy Incubus. 

We wrześniu i w październiku Slash wyruszy w koncertową promocję płyty w USA, w listopadzie natomiast ponownie stanie na scenie z formacją Guns N’ Roses. 

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także