Slash woli być w trasie z Guns N’ Roses czy The Conspirators? Gitarzysta zaskoczył

/ 4 października, 2018

Solowa kariera Slasha rozpoczęła się od płyty „Slash” opublikowanej w 2010 roku – w studiu pojawiło się wielu znakomitych gości, którzy wsparli gitarzystę. To rozwiązanie nie do końca mu jednak odpowiadało, dlatego do prac nad trzema kolejnymi krążkami zaprosił Mylesa Kennedy’ego z Alter Bridge i członków zespołu The Conspirators. Gitarzysta wielokrotnie powtarzał, że w tym gronie czuje się świetnie i bardzo ceni sobie towarzystwo muzyków.

Guns N' Roses reaktywowali się dla pieniędzy? Slash odpowiada

Obecnie angażuje się również w obszerne trasy koncertowe Guns N’ Roses. W tych okolicznościach zasadne jest więc pytanie, w której grupie woli koncertować Slash? Gitarzysta szczerze odpadł, że podczas koncertowania z Axlem i spółką tęskni za swoim drugim zespołem:

Wszyscy [z The Conspirators] są naprawdę dobrymi facetami, dobrymi ludźmi. Z czasem nasze relacje coraz bardziej się poprawiały. Jestem teraz z nimi naprawdę blisko. W pewnym sensie tęsknię za przebywaniem z nimi, za pracą w tym gronie, ponieważ daje mi to wiele radości. Chłopaki z The Conspirators są naprawdę niezwykli, a zależy im przede wszystkim na graniu, a są w tym naprawdę dobrzy. Wychodzą, grają i wykonują ciężką pracę niezależnie od tego, co akurat jest do zrobienia. Żaden z nich nie ma problemu z używkami czy coś takiego, oni nigdy nie zawodzą. To jest super.

– powiedział Slash, i szybko dodał:

Nie mówię oczywiście, że ktokolwiek w Gunsach zawodzi, ale to zaleta tej grupy, ponieważ w moich poprzednich miewałem z tym problemy. Więc tak, tęsknię za nimi i gdy w końcu się spotkaliśmy i zaczęliśmy jammować, sprawiło mi to wiele frajdy.

Najbliższe miesiące Slash spędzi właśnie z muzykami z The Conspirators, ponieważ będą wspólnie promowali album „Living The Dream”, który pojawił się w sprzedaży 21 września.

Koncert w Polsce

Już w lutym i marcu przyszłego roku, Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają koncerty w Europie (pierwsza część trasy odbędzie się we wrześniu i październiku tego roku w USA). W ramach tego tournée 12 lutego 2019 artysta wystąpi również w Polsce. Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem jest Metal Mind Productions.

Ceny biletów na koncert prezentują się następująco:

  • Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł
  • Płyta stojąca: 220/ 240 zł
  • Siedzące kategoria 1: 350/370 zł
  • Siedzące kategoria 2: 280/300 zł
  • Siedzące kategoria 3: 240/ 260 zł
  • Siedzące kategoria 4: 200/ 220 z

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także