Slash wskazuje najlepszy rockowy zespół wszech czasów

/ 20 kwietnia, 2019

Gitarzysta Guns N’ Roses został zapytany o najlepszy rockowy zespół. Nie musiał się długo zastanawiać.

Czy powstanie filmowa biografia Guns N' Roses?

W wywiadzie dla „Consequence Of Sound” Slash powiedział:

Dla mnie najlepszym rockandrollowym zespołem wszech czasów zawsze pozostaną The Rolling Stones. Zaraz za nimi są AC/DC. Nie ma innego zespołu, który grałby tak prostego, inspirowanego latami 50. rock and rolla co AC/DC. Uwielbiam ich za to.

Podzielacie zdanie Slasha, czy macie innego kandydata? Napiszcie w komentarzach.

Powstanie nowa płyta Guns N’ Roses?

Slash wyjawił, że na październik Guns N’ Roses mają zaplanowaną krótką trasę, po której zamierzają wejść do studia:

Do sierpnia będę grał z The Conspirators, a potem wrócę do Guns N’ Roses, który ma zaplanowaną krótką trasę w październiku. Dużo się mówi o nowej płycie, ale jak dotąd jeszcze nic nie zrobiliśmy. Po trasie jednak skupimy się na niej. W zależności od tego, jak potoczą się sprawy z Guns N’ Roses, za jakiś czas powrócą też The Conspirators. Już zacząłem pisać kawałki na nową płytę The Conspirators.

Niedawno basista Duff McKagan w wywiadzie dla „The Rich Ellen Show” powiedział:

Czy mogę powiedzieć coś nowego na temat płyty? Nie. Ale powiem, że wszystko toczy się bardzo pozytywnie. Ludzie to interesuje, co doskonale rozumiem. Ale podoba mi się aura tajemniczości tego zespołu, dlatego dochowam tajemnicy. Ale sprawy układają się bardzo pozytywnie… wręcz znakomicie.

Nie tak dawno temu w wywiadzie dla „Trunk Nation” Duff McKagan przyznał, że nowa płyta Guns N’ Roses może ukazać się już wkrótce:

Słyszałem parę nowych kawałków i trochę jamowaliśmy. Dla Guns N’ Roses to kolejny krok. Axl napisał parę wspaniałych piosenek. Jestem podekscytowany tą perspektywą.

Na pytanie jak duża jest szansa na nowy album, Duff odparł:

Bardzo duża. Ale najzabawniejsze jest to, że nie dyskutujemy o tym. Stanie się, co ma się stać. W tym zespole nigdy nie mieliśmy rozpisanego planu działania.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Duff McKagan przygotowuje się do wydania solowej płyty. Album „Tenderness” ukaże się 31 maja 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także