Slipknot pracuje nad nowym albumem

/ 7 listopada, 2020


Grupa wykorzystuje czas wolny do pracy nad nowym albumem studyjnym.


Slipknot rozpoczął pracę nad kolejnym albumem studyjnym. W wywiadzie opublikowanym na kanale YouTube grupy, Shawn „Clown” Crahan powiedział:

Jako że wszyscy mają dużo wolnego czasu, postanowiliśmy wykorzystać go na robienie tego, co wychodzi nam najlepiej, czyli pisanie muzyki. Nie mamy presji, nie musimy tego robić. Robimy to, bo chcemy. Cały świat szaleje, mamy więc szczęście, że możemy być razem i robić to, co kochamy.

O tym, że Slipknot może wrócić do pracy, wokalista Corey Taylor wspominał już kilka tygodni temu:

Właśnie gadałem z Clownem, bo myślimy już o tym, jaki będzie kolejny album. On teraz totalnie odlatuje, co jest świetne. Uwielbiam ten jego szalony stan, bo wiem, że usłyszę rzeczy, jakich nigdy nie słyszałem. Jest cholernie kreatywny, co działa inspirująco na Jima Roota. Wszystkie elementy zaczynają do siebie pasować, nie mogę się doczekać.

Dyskografię Slipknot zamyka album „We Are Not Your Kind”, który ukazał się ponad rok temu. Ostatnie miesiące Corey Taylor poświęcił na pracę nad solowym albumem. Przyznał też, że zespół Stone Sour został zawieszony na czas nieokreślony.

KOMENTARZE

Przeczytaj także